WELLFED Мисирка и патка  200 gr

WELLFED Мисирка и патка 200 gr

130 ден.
Производител: PET-INTEREST
Шифра на производ: храна
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Пакување:

WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од
98% содржина на свежо месо кое е идеално за потребите на мачките. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS