ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр

ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр

410 ден.
Производител: ROYAL CANIN
Шифра на производ: храна
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

ROYAL CANIN® Siamese Adult е храна специјално наменета за сијамските мачки. 

Погодна е за сијамски мачки стари над 12 месеци. Храната е со згоелен протеин 38% ,средно ниво на масти 16% се со цел да го одржува тенкото и долго мускулесто тело кое го имаат сијамските мачки. 

Специјалното зрно во вид на туба е направено така да можат полесно да го јадат сијамските мачки заради нивната долга и тесна муцка. 

Храната содржи и пробиотици кои ја одржуваат нормалната микрофлора во гастроинтестиналниот тракт. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS