ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг
  • ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг
  • ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг

ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг

1.630 ден.
Производител: ROYAL CANIN
Шифра на производ: храна
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

ROYAL CANIN® Persian Kitten e формулирана специјално за потребите на вашето персиско маче.Давајќи им храна која ја има најдобрата подршка во исхраната, му обезбедувате на персискоро маче најздрав почеток во животот.

Дигестивниот систем на вашето персиско маче се развива постепено. ЗатоаROYAL CANIN® Persian Kitten е формулирано со високо сварлив протеин од највисок квалитет. Исто така содржи и адаптирана содржина за влакна и пребиотици кои помагаат во одржувањето на добра рамнотежа во цревната флора.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS