ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр
  • ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр

ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр

410 ден.
Производител: ROYAL CANIN
Шифра на производ: храна
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Пакување:

Персиските мачки се мачки со најдолго крзно. Поради тоа потребна им е храна која е фокусирана на негата на кожата и влакното. 

ROYAL CANIN® Persian Adult содржи различни хранливи состојки кои кои ја помагаат заштитната бариера на кожата и во одржувањето на нејзиното здравје и убаво крзно. 

Персиските мачки , заради тоа што имаат долго влакно, се како раса изложени кон образување на влакнени топки во желудникот , кои знаат да бидат причина за дискомфорт. Но благодарјеки на ROYAL CANIN® Persian Adult , влакнените топки се раствараат и полесно се елиминираат од организмот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS