ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр
  • ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр
  • ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр

ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр

450 ден.
Производител: ROYAL CANIN
Шифра на производ: храна
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

ROYAL CANIN® British Shorthair Adult е храна наменета за мачки од расата на Британска кратковлакнеста мачка .

Британска кратковлакнеста мачка има голема мускулна маса, поради тоа оваа храна е збогатена на протеин кој го овозможува одржувањето на мускулите. 

Храната е зборгатена и на Л-карнитин и Омека 3 кои помагаат во одржувањето на метаболизмот и коските. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS