Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Biscuits - Crunchy Bones - Junior
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Folies
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Lil’ Bones
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Party
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Green Mix - Bones
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Green Mix - Yummies
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Green Mix -Cocktail
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Bones - Chicken -коски со калциум и пилешко
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Bones - Duck калциум коски со патка
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Cheesenuggets - со пилешко и сирење
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Deli Knots - Chicken - чворови со пилешко
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Deli Sticks - Патка
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Deli Sticks - Пилешко
Tail swingers можат да се користат како за тренирање на кучињата, така и за да ги држат вашите кучињ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Dental Twists - Боровинка
Dental Twists - Боровинка Богати се со билки, немаат фосфати. Ги чистат забите и му даваат свеж з..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Dental Twists - Говедско
Dental Twists - Говедско  Богати се со билки, немаат фосфати. Ги чистат забите и му даваат с..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Dental Twists - Со вкус на скара
Dental Twists - Со вкус на скара  Богати се со билки, немаат фосфати. Ги чистат забите и му ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS