ДРУГO

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Paw protection-заштита за шепи
Заштитна маст за шепи кај  мачки и кучиња. Заштитна маст за шепа за мачки и кучиња со најбог..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
TRICHOCAT- паста за исфрлање на влакна
TrichoCat паста за мачки за да се спречи формирање на топчести формации од влакна во желудникот и цр..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HEALING GEL - гел за рани
Гел за кучиња и мачки за нега и поддршка на процесот на лекување на разни видови рани. Гел за нег..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS