МЕДИЦИНСКИ ШАМПОНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PUPPY SHAMPOO -Шампон за кученца и мачиња
Дерматолошки шампон за кученца и мачиња. Механизмот на дејство: Содржи многу благи активни сурфак..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
BEAUTY&CARE SHAMPOO
Дерматолошки шампон за куче и маче, за чувствителна кожа и кожа склона кон иритации, алергии, сушење..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS