КОЖА И ВЛАКНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TRICHOCAT- паста за исфрлање на влакна
TrichoCat паста за мачки за да се спречи формирање на топчести формации од влакна во желудникот и цр..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS