ПРОБИОТИЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BIO PROTECT PASTE - паста пробиотик
Додаток за мачки и кучиња со акутни нарушувања на дигестивната микрофлора. Наменет за мачки и куч..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS