АПТЕКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЕПИ-OTIC®
Не-иритирачко средство за чистење на ушите , формулирано со анти-лепило глукотехнологија, да се спре..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Paw protection-заштита за шепи
Заштитна маст за шепи кај  мачки и кучиња. Заштитна маст за шепа за мачки и кучиња со најбог..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
TRICHOCAT- паста за исфрлање на влакна
TrichoCat паста за мачки за да се спречи формирање на топчести формации од влакна во желудникот и цр..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HEALING GEL - гел за рани
Гел за кучиња и мачки за нега и поддршка на процесот на лекување на разни видови рани. Гел за нег..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
PUPPY SHAMPOO -Шампон за кученца и мачиња
Дерматолошки шампон за кученца и мачиња. Механизмот на дејство: Содржи многу благи активни сурфак..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
BEAUTY&CARE SHAMPOO
Дерматолошки шампон за куче и маче, за чувствителна кожа и кожа склона кон иритации, алергии, сушење..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS