N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7

N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7

3.690 ден.
Производител: FARMINA
Шифра на производ: храна
Достапност: На залиха
Количина:

Високо квалитетна храна за мини раси на кученца до 12 месечна возраст. 

Комбинацијата од тиква и јагнешко , ја прави храната неодолива и примамлива за кученцата. 

Храната е погодна и за кучки за време на бременоста и доењето. 

ПАКУВАЊЕ
КИЛАЖА 7 кг
СОСТАВ
Масти 20%
ПРОТЕИН 35%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS