N&D Pumpkin Grain Free Пилешко и Калинка  ADULT MINI 7 кг

N&D Pumpkin Grain Free Пилешко и Калинка ADULT MINI 7 кг

3.490 ден.
Производител: FARMINA
Шифра на производ: храна
Достапност: На залиха
Количина:
ПАКУВАЊЕ
КИЛАЖА 7 кг
СОСТАВ
Масти 18%
ПРОТЕИН 30%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS