Naturest Puppy Јагнешко и зеленчуци со ориз

Naturest Puppy Јагнешко и зеленчуци со ориз

210 ден.
Производител: PET-INTEREST
Шифра на производ: храна
Достапност: На залиха
Количина:

Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа
содржина на месо, исклучиво направена со свеж зеленчук и ориз, т.е.
идеално одговара на фигурата на кучето. Серијата Νaturest® целосно
ги покрива дневните потреби во исхраната на нашите сакани миленичиња од различна возраст
(животни фази) и нивните посебни диетални и енергетски барања (здравствена заштита).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS