КОНЗЕРВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Naturest Anti-Ageing effect  Лосос и Пилешко
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Naturest Intestinal Care Пилешко со ориз
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Naturest Skin Care Лосос со овесни снегулки и сончогледово масло
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Naturest Weight Control Мисирка и Пилешко со зеленчуци
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Naturest Puppy Јагнешко и зеленчуци со ориз
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Naturest Puppy Пилешко и зеленчуци со ориз
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Naturest Adult Јагнешко и Телешко со ориз и сончогледово масло
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Naturest Adult Телешко и Свинско со моркови и сончогледово масло
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS