БИСКВИТИ И ГРИЦКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ON THE GO - Јагнешко
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
ON THE GO -Туна
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
ON THE GO - Лосос
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
ON THE GO - Патка
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
ON THE GO - Пилешко
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Biscuits - Green Mix -Cocktail
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Green Mix - Bones
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Crunchy Bones - Junior
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Lil’ Bones
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Party
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Gourmet Mix - Folies
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Biscuits - Green Mix - Yummies
Колачињата Tail Swingers® се нудат во широк спектар на мешавини на житни култури со гурмански карак..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Soft Snacks - Dual Flavor- со јагне и ориз
За љубителите на традиционалните деликатеси, Tail Swingers® мека закуски нуди уште повеќе вкус..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.
Soft Snacks - Dual Flavor- со лосос и ориз
За љубителите на традиционалните деликатеси, Tail Swingers® мека закуски нуди уште повеќе вкус..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.
Soft Snacks - Dual Flavor- Roll Mix- со месо и риба
За љубителите на традиционалните деликатеси, Tail Swingers® мека закуски нуди уште повеќе вкус..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.
Soft Snacks - Dual Flavor- со месо и риба
За љубителите на традиционалните деликатеси, Tail Swingers® мека закуски нуди уште повеќе вкус..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS