ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GOODIES Light
GOODIES Light е идеалена награда за кучињата кои имаат тенденција да бидат дебели или веќе имаа..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
ADULT LIGHT 12,5кг
LIGHT е потполно диетална храна за дебели кучиња. LIGHT е енергетски намалена храна (само..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
SPECIAL LIGHT 12,5 КГ	SPECIAL LIGHT 12,5 КГ
PECIAL LIGHT потполно ветеринарска храна наменета е за кучиња со проблеми на уринарните о..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS