БРЕМЕНИ И ДОИЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CIBAU PUPPY MEDIUM (12 kg)
Комплетна, избалансирана храна за кученца и кучки за време на  бременост или доење. ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU PUPPY MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси, гравидни кучки и кучки во лактац..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
ADULT REPRODUCTION 7,5кг
REPRODUCTION е единствена храна наменета за кучки од својата петта недела на бременоста и..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS