БЕБЕ СТАРТЕР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Puppy - Стартер 7.5 кг
PUPPY (СТАРТЕР) – особено е наменет за кученца во фазата на преминување од мајч..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
PUPPYMILK
PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, идеален е за кучиња кој се одгл..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS