ХРАНА ЗА ПОСЕБНА ПОТРЕБА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CIBAU PUPPY MEDIUM (12 kg)
Комплетна, избалансирана храна за кученца и кучки за време на  бременост или доење. ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU PUPPY MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси, гравидни кучки и кучки во лактац..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
GOODIES Light
GOODIES Light е идеалена награда за кучињата кои имаат тенденција да бидат дебели или веќе имаа..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
ADULT REPRODUCTION 7,5кг
REPRODUCTION е единствена храна наменета за кучки од својата петта недела на бременоста и..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
ADULT LIGHT 12,5кг
LIGHT е потполно диетална храна за дебели кучиња. LIGHT е енергетски намалена храна (само..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
ACTIVE 15кг
ACTIVE е идеална храна за кучиња со зголемени физички активности. Додатоците во оваа хран..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Puppy - Стартер 7.5 кг
PUPPY (СТАРТЕР) – особено е наменет за кученца во фазата на преминување од мајч..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
PUPPYMILK
PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, идеален е за кучиња кој се одгл..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
SPECIAL LIGHT 12,5 КГ	SPECIAL LIGHT 12,5 КГ
PECIAL LIGHT потполно ветеринарска храна наменета е за кучиња со проблеми на уринарните о..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS