ЏУНИОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7
Високо квалитетна храна за мини раси на кученца до 12 месечна возраст.  Комбинацијата од тик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Puppy Lamb and Rice 20кг
PUPPY е комплетна храна за млади кучиња  од сите раси. Погодна за секојдневно хранењ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
JUNIOR Јагнешко и Ориз 15кг
JUNIOR LAMB & RICE е наменета за исхрана на млади кучиња од сите раси, особено за куч..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
MINI JUNIOR 15кг
MINI JUNIOR е особено наменет за мали раси на кучиња кој се чуствителни на храна. Го..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
Puppy - Стартер 7.5 кг
PUPPY (СТАРТЕР) – особено е наменет за кученца во фазата на преминување од мајч..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
PUPPYMILK
PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, идеален е за кучиња кој се одгл..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
Брекис куче џуниор 20кг Брекис куче џуниор 20кг
Brekkies Dog Junior е комплетна храна за млади кучиња от 1 до 12 месеци, со пилешко месо и ориз..
4.134 ден.
без ДДВ: 3.503 ден.
Адванс џуниор сензитив 12кг
Аdvance Dog Puppy Sensitive висококвалитетна храна специјално формулирана за сите раси кученца од 2 ..
4.665 ден.
без ДДВ: 3.953 ден.
Адванс мини папи 7,5кг
Advance Dog Mini Puppy е висококвалитетна храна за мали раси на кучиња на возраст от 2 до 10 месеца,..
2.804 ден.
без ДДВ: 2.376 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS