КУЧЕНЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7
Високо квалитетна храна за мини раси на кученца до 12 месечна возраст.  Комбинацијата од тик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS