МАЛИ РАСИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка  ADULT MINI 7 kg
Високо квалитетна храна за мини раси на возрасни кучиња Комбинацијата од тиква и јагнешко , ја пр..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7
Високо квалитетна храна за мини раси на кученца до 12 месечна возраст.  Комбинацијата од тик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
CIBAU ADULT MINI (7 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко ме..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
ADULT SPORT – Јагнешко и ориз 20кг
АДУЛТ – Јагнешко и ориз –  е комплетна храна за возрасни кучиња  со нормална ак..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Sensitive Lamb & Rise 15 кг
SENSITIVE LAMB & RISE е храна наменета за храна за кучиња со ГАСТРО-ИНТЕСТИНАЛНИ ПРОБ..
4.100 ден.
без ДДВ: 3.475 ден.
MINI ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз 15кг
MINI ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз е храна наменета за кучиња од мали раси (до 15кг тежин..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
ADULT SPORT 20кг
SPORT е комплетна храна за возрасни кучиња  со зголемена активност, погодна за секој..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
ADULT MENUE 15kg
ADULT MENUE е храна наменета за кучиња со нормална физичка активност. Храната содржи прот..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
АDULT со ЛОСОС и компир 15кг
ADULT со ЛОСОС и компир – свежиот лосос обезбедува високо-квалитетни протеини и висо..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз 15кг
ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз е храна наменета за чуствителни кучиња со нормална физичка ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
ADULT со ЖИВИНА и просо 15кг
ADULT со ЖИВИНА и просо е храна за кучиња со нормална физичка активност. Без пчен..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
Adult РИБА и компир 15кг
ADULT со РИБА и компир е храна за чуствителни кучиња со нормална физичка активност. ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
ACTIVE 15кг
ACTIVE е идеална храна за кучиња со зголемени физички активности. Додатоците во оваа хран..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Puppy Lamb and Rice 20кг
PUPPY е комплетна храна за млади кучиња  од сите раси. Погодна за секојдневно хранењ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
JUNIOR Јагнешко и Ориз 15кг
JUNIOR LAMB & RICE е наменета за исхрана на млади кучиња од сите раси, особено за куч..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS