ВОЗРАСНИ НАД 12 МЕСЕЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ND  Low Ancestral Grain Пилешко и Калинка MEDIUM & MAXI (12кг)
Комплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Состав: Свежо пилешко месо без коски ..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
FAN DOG LAMB (10KG)
Fan dog Lamb е избалансирана храна за кучиња со јагнешко месо. Наменета е за кучиња од средни и голе..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
FAN DOG ENERGY (20KG)
Fan dog energy е избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси на кучиња, кои имаат..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
FAN DOG ADULT (20kg)
Fan dog е избалансирана храна за возрасни средни и големи раси на кучиња.  ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на месо од риба, наменета за возрасни кучиња од средни и г..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU ADULT MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активнос..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
ADULT SPORT – Јагнешко и ориз 20кг
АДУЛТ – Јагнешко и ориз –  е комплетна храна за возрасни кучиња  со нормална ак..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Sensitive Lamb & Rise 15 кг
SENSITIVE LAMB & RISE е храна наменета за храна за кучиња со ГАСТРО-ИНТЕСТИНАЛНИ ПРОБ..
4.100 ден.
без ДДВ: 3.475 ден.
ADULT SPORT 20кг
SPORT е комплетна храна за возрасни кучиња  со зголемена активност, погодна за секој..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
ADULT MENUE 15kg
ADULT MENUE е храна наменета за кучиња со нормална физичка активност. Храната содржи прот..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
ADULT MAXI 15кг
ADULT MAXI е храна наменета за кучиња од големи раси (преку 25 кг. тежина) со нормална фи..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
АDULT со ЛОСОС и компир 15кг
ADULT со ЛОСОС и компир – свежиот лосос обезбедува високо-квалитетни протеини и висо..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз 15кг
ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз е храна наменета за чуствителни кучиња со нормална физичка ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
ADULT со ЖИВИНА и просо 15кг
ADULT со ЖИВИНА и просо е храна за кучиња со нормална физичка активност. Без пчен..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
Adult РИБА и компир 15кг
ADULT со РИБА и компир е храна за чуствителни кучиња со нормална физичка активност. ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS