ХРАНА ЗА КУЧИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка  ADULT MINI 7 kg
Високо квалитетна храна за мини раси на возрасни кучиња Комбинацијата од тиква и јагнешко , ја пр..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
 N&D Pumpkin Grain Free Јагнешко и Боровинка PUPPY MINI 7
Високо квалитетна храна за мини раси на кученца до 12 месечна возраст.  Комбинацијата од тик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
ND  Low Ancestral Grain Пилешко и Калинка MEDIUM & MAXI (12кг)
Комплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Состав: Свежо пилешко месо без коски ..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
FAN DOG LAMB (10KG)
Fan dog Lamb е избалансирана храна за кучиња со јагнешко месо. Наменета е за кучиња од средни и голе..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
FAN DOG ENERGY (20KG)
Fan dog energy е избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси на кучиња, кои имаат..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
FAN DOG ADULT (20kg)
Fan dog е избалансирана храна за возрасни средни и големи раси на кучиња.  ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на месо од риба, наменета за возрасни кучиња од средни и г..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU PUPPY MEDIUM (12 kg)
Комплетна, избалансирана храна за кученца и кучки за време на  бременост или доење. ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU PUPPY MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси, гравидни кучки и кучки во лактац..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg)
Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од средни раси со нормална физичка акт..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
CIBAU ADULT MINI (7 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко ме..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
CIBAU ADULT MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активнос..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Naturest Anti-Ageing effect  Лосос и Пилешко
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Naturest Intestinal Care Пилешко со ориз
Избалансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 80% свежа содржина на месо, исклучиво..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS