ХИГИЕНА ЗА МАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
WHITE SHAMPOO - за бело крзно
Професионален шампон за кучиња и мачки со светла боја на влакното. Неговата формула е базирана на &n..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
TWISTED HAIR- за лесно расчешлување
Професионален шампон кој го олеснува чешлањето кај кучињата и мачките. Неговата формула е базиран..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS