ГРИЦКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
WELLFED - Mini fillets Риба и Кетнип
WELLFED - Mini fillets се мини филети од риба со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погоден за мачк..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
WELLFED - Mini fillets Патка и Кетнип
WELLFED - Mini fillets се мини закуски филети од патка со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погодн..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
WELLFED - Mini fillets Пилешко и Кетнип
WELLFED - Mini fillets Мини филети од пилешко со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погодно за мачк..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
WELLFED - Fresh Treats- Mini bites Пилешко
WELLFED - Fresh Treats- Mini bites  се мини закуски од пилешко месо, без шеќер, глутен, жи..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
WELLFED - Fresh Treats- Mini bites Патка
WELLFED - Fresh Treats- Mini bites се вкусни, монопротеински закуски со 96% свежо паткино месо...
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
WELLFED - Fresh Treats- Mini sticks Пилешко и Туна
WELLFED - Fresh Treats- Mini sticks се мини закуски од пилешко месо, без шеќер, глутен, жито. ..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
ON THE GO - Лосос
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
ON THE GO - Пилешко
ON THE GO!  Грицки кои се со големината на џеб. Идеално се прилагодени за про..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Sanabelle Меки стапчиња – патка и калинка
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени це..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Sanabelle Меки стапчиња – пастрмка и брусница
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени це..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Sanabelle Меки стапчиња – риба и смоква
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени це..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Sanabelle Меки стапчиња – jaгнешко и боровинка
Вкусни закуски за возрасни мачки (без житарки) Закусите Sanabelle&..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS