СТЕРИЛИЗИРАНИ, КАСТРИРАНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
WELLFED Sterilised - Говедско и мисирка за млади стерилизирани 100гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED Мисирка и патка  200 gr
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Wellfed Sterilised -Мисирка за грижа за гастроинтестиналниот тракт 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и патка  за влакна 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и Телешко 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Sanabelle Urinary 10 кг
Sanabelle Urinary е особено погодна за возрасни мачки подложни на пробле..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Sanabelle Sterilized 10 кг
Sanabelle Sterilized е комплетна храна со значително намалена енергија и без ..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Брекис уринарна 2кг рефус
Brekkies Cat Urinary Care е специјална диета за мачки со ниско ниво на магнезиум и намалено ниво на ..
572 ден.
без ДДВ: 485 ден.
Адванс мачки уринарна 2кг рефус Адванс мачки уринарна 2кг рефус
Advance Cat Urinary e висококвалитетна формула за мачки со уринарни проблеми. Овозможува превенција ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Адванс за мачки сениори 1,5кг Адванс за мачки сениори 1,5кг
Advance Cat Senior е специјално формулиран за стерилизирани мачки стари над 10 години. Висококвалите..
845 ден.
без ДДВ: 716 ден.
Адванс за стерилизирани и сензитив 1,5кг
ADVANCE Cat Sterilized Sensitive е комплетно избалансирана храна специјално формулирана за стерилизи..
812 ден.
без ДДВ: 688 ден.
Адванс за стерилизарани мачки 3кг
Advance Cat Sterilized e високвалитетна храна за стерилизирани мачки над 1 година. Превенира де..
1.403 ден.
без ДДВ: 1.189 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS