ХРАНА ЗА ПОСЕБНА ПОТРЕБА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
WELLFED Sterilised - Говедско и мисирка за млади стерилизирани 100гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED Мисирка и патка  200 gr
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Wellfed Sterilised -Мисирка за грижа за гастроинтестиналниот тракт 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и патка  за влакна 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и Телешко 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Sanabelle Urinary 10 кг
Sanabelle Urinary е особено погодна за возрасни мачки подложни на пробле..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Sаnabelle Hair and Skin10 кг
Sаnabelle Hair and Skin е комплетна храна за возрасни мачки сп..
4.200 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
Sanabelle Sterilized 10 кг
Sanabelle Sterilized е комплетна храна со значително намалена енергија и без ..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Sanabelle Sensitive со Јагнешко месо 10 кг
Sanabelle Sensitive со Јагнешко месо е специјално развиен за хранли..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
Sanabelle Sensitive со Пилешко месо 10 кг
Sanabelle Sensitive со Пилешко месо е специјално развиена за хранли..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Sanabelle KITTEN 10кг
оптимален развој за здрави, растечки мачиња со концентрирана густина на хранливи материи. Sanabel..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
Брекис уринарна 2кг рефус
Brekkies Cat Urinary Care е специјална диета за мачки со ниско ниво на магнезиум и намалено ниво на ..
572 ден.
без ДДВ: 485 ден.
Адванс мачки уринарна 2кг рефус Адванс мачки уринарна 2кг рефус
Advance Cat Urinary e висококвалитетна формула за мачки со уринарни проблеми. Овозможува превенција ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Адванс мачки за влакна 1,5кг Адванс мачки за влакна 1,5кг
Advance Cat Hairball висококвалитетна храна специјално формулирана за полесно исфрлање на ..
754 ден.
без ДДВ: 639 ден.
Адванс за мачки сениори 1,5кг Адванс за мачки сениори 1,5кг
Advance Cat Senior е специјално формулиран за стерилизирани мачки стари над 10 години. Висококвалите..
845 ден.
без ДДВ: 716 ден.
Адванс за стерилизирани и сензитив 1,5кг
ADVANCE Cat Sterilized Sensitive е комплетно избалансирана храна специјално формулирана за стерилизи..
812 ден.
без ДДВ: 688 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS