МАЧИЊА ДО 12 МЕСЕЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг
ROYAL CANIN® Persian Kitten e формулирана специјално за потребите на вашето персиско маче.Давајќи им..
1.630 ден.
без ДДВ: 1.381 ден.
WELLFED Sterilised - Говедско и мисирка за млади стерилизирани 100гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED  за мали мачиња со пилешко 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Sanabelle KITTEN 10кг
оптимален развој за здрави, растечки мачиња со концентрирана густина на хранливи материи. Sanabel..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
Брекис мали мачиња 2кг рефус Брекис мали мачиња 2кг рефус
Brekkies Cat Junior е комплетна храна за мали мачиња од 1 до 12 месеци, за бремени мачки и мачк..
538 ден.
без ДДВ: 456 ден.
Адванс за мали мачиња 1,5кг Адванс за мали мачиња 1,5кг
Advance Kitten е високо квалитетна храна за мали мачиња от 2 до 12 месеца, за гравидни и за мач..
755 ден.
без ДДВ: 640 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS