Sanabelle Sensitive со Пилешко месо 10 кг

Sanabelle Sensitive со Пилешко месо 10 кг

3.600 ден.
Шифра на производ: храна
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Пакување:

Sanabelle Sensitive со Пилешко месо е специјално развиена за хранливо чувствителни мачки со деликатни стомаци и дигестивни системи. Sanabelle Sensitive со Пилешко има висока густина на хранливи материи, извонредна употребливост и одлична сварливост, при што барањата за храна се значително намалени, со што се намалува притисокот врз цревниот тракт. Високиот процент на животински протеини од живина му дава на производот исклучителено квалитетни протеини и одличен вкус (прифаќање).

Sanabelle Sensitive со Пилешко се карактеризира со:

– 25% месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

 

Потребна дневна доза

Teжина Грама на ден
2.0 - 3.0 kg
40 - 50 g
4.0 - 5.0 kg
60- 70 g
6.0 - 7.0 kg
80 - 90 g
8.0 kg
95 g
ПАКУВАЊЕ
КИЛАЖА 10 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS