ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
  • ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
  • ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
  • ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
  • ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
  • ROYAL CANIN® Fit 32 10кг

ROYAL CANIN® Fit 32 10кг

5.150 ден.
Производител: ROYAL CANIN
Шифра на производ: храна
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

ROYAL CANIN® Fit 32 е наменето за возрасни мачки на возраст од 1-7 години, и е специјално направена за да ги задоволи нутриционистичките потреби на вашата мачка.  

Вашата мачка има потреба од висока квалитетна храна која ги задоволува потребите на возрасните мачки – поради тоа ROYAL CANIN® Fit 32 има оптимален нутритивен профил кој помага во одржувањето на здравјето на мачките. Храната е богата со витамини и минерали кои помагаат за одржувањето на здрав уринарен тракт на возрасните мачки. 

Благодарение на специфичните влакна во ROYAL CANIN® Fit 32  помагаат во лесното елиминирање на влакната кои ги голтаат при нивно чистење миење. Ова значи дека образувањето на влакнени топки е значително намалено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2021. UKION SHOPS