ВОЗРАСНИ МАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ROYAL CANIN® Fit 32 10кг ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
ROYAL CANIN® Fit 32 е наменето за возрасни мачки на возраст од 1-7 години, и е специјално направена ..
5.150 ден.
без ДДВ: 4.364 ден.
ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
ROYAL CANIN® Siamese Adult е храна специјално наменета за сијамските мачки.  Погодна е за си..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр
Персиските мачки се мачки со најдолго крзно. Поради тоа потребна им е храна која е фокусирана на нег..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр
ROYAL CANIN® British Shorthair Adult е храна наменета за мачки од расата на Британска кратковлакнест..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Sanabelle Urinary 10 кг
Sanabelle Urinary е особено погодна за возрасни мачки подложни на пробле..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Sаnabelle Hair and Skin10 кг
Sаnabelle Hair and Skin е комплетна храна за возрасни мачки сп..
4.200 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
Sanabelle Sterilized 10 кг
Sanabelle Sterilized е комплетна храна со значително намалена енергија и без ..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Sanabelle Sensitive со Јагнешко месо 10 кг
Sanabelle Sensitive со Јагнешко месо е специјално развиен за хранли..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
Sanabelle Sensitive со Пилешко месо 10 кг
Sanabelle Sensitive со Пилешко месо е специјално развиена за хранли..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Sanabelle ADULT со Пастрмка 10 кг
Sanabelle Adult со пастрмка е лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соод..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
Sanabelle ADULT со НОЈ 10 кг
Sanabelle Adult со Ној е лесно сварлива и вкусна комплетна храна за..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
Sanabelle ADULT со Пилешко 10кг
Sanabelle Adult со пилешко месо е здрава и вкусна комплетна храна за исхрана базир..
3.450 ден.
без ДДВ: 2.924 ден.
Брекис комплит мачки 2кг рефус Брекис комплит мачки 2кг рефус
Brekkies Cat Complet е комплетна храна за мачки во комбинација од пилешко месо, риба и зеленчуци. Во..
474 ден.
без ДДВ: 402 ден.
Адванс мачки сензитив 3кг Адванс мачки сензитив 3кг
ADVANCE Cat Sensitive висококвалитетна храна специјално формулирана за возрасни мачки со чувствителе..
1.389 ден.
без ДДВ: 1.177 ден.
Адванс за возрасни мачки со пилешко и ориз 2кг рефус Адванс за возрасни мачки со пилешко и ориз 2кг рефус
Advance Cat Adult Chicken & Rice е високвалитетна храна за мачки от 1 до 10 години. Специјално ф..
778 ден.
без ДДВ: 659 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS