ХРАНА ЗА МАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ROYAL CANIN® Fit 32 10кг ROYAL CANIN® Fit 32 10кг
ROYAL CANIN® Fit 32 е наменето за возрасни мачки на возраст од 1-7 години, и е специјално направена ..
5.150 ден.
без ДДВ: 4.364 ден.
ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр ROYAL CANIN® Siamese Adult 400гр
ROYAL CANIN® Siamese Adult е храна специјално наменета за сијамските мачки.  Погодна е за си..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг ROYAL CANIN® Persian Kitten 2кг
ROYAL CANIN® Persian Kitten e формулирана специјално за потребите на вашето персиско маче.Давајќи им..
1.630 ден.
без ДДВ: 1.381 ден.
ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр ROYAL CANIN® Persian Adult 400гр
Персиските мачки се мачки со најдолго крзно. Поради тоа потребна им е храна која е фокусирана на нег..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр ROYAL CANIN® British Shorthair Adult 400 гр
ROYAL CANIN® British Shorthair Adult е храна наменета за мачки од расата на Британска кратковлакнест..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
WELLFED  за возрасни мачки над 7 години 100гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED - за контрола на тежина
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED Sterilised - Говедско и мисирка за млади стерилизирани 100гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
WELLFED  за мали мачиња со пилешко 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED  Adult - Пилешко и Мисирка 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
WELLFED  Adult - Пилешко и Зајак 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
WELLFED  Adult - Говедско и Патка 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
WELLFED Мисирка и патка  200 gr
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Wellfed Sterilised -Мисирка за грижа за гастроинтестиналниот тракт 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и патка  за влакна 200 гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
WELLFED Sterilised - Мисирка и Телешко 200гр
WELLFED е балансирана и вкусна супер врвна влажна храна, со повеќе од 98% содржина на свежо месо&nb..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS