Почитувани потрошувачи,

За да направите нарачка на нашите производи, потребно е да се регистрирате, да ги пополните вашите податоци ( име, презиме, точна адреса за достава, телефонски број, локација, и електронска пошта).

На вашата електронска пошта ќе ви стигне потврда за Вашата нарачка со листата на производи што сте ги избрале.

По прием на нарачката , истата ќе ја добиете во рок од 5 работни дена.

Нарачки направени Петок после 12 часот и за време на викенд или неработен ден , деновите на испорака почнуваат од првиот работен ден.

Доколку примачот одбива да ја прими нарачката ( од неоправдани причини) испорачителот го задржува правото да ја врати пратката назад и да не изврши поврат на уплатените средства.

Ги очекуваме вашите нарачки.

Vet Svet online petshop Вет Свет онлајн петшоп

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 10:00 до 19:00
Сабота: 10:00 до 15:00

Вет Свет
Никола Тримпаре 27
Скопје, Македонија

Google map link

Контакт

  • +389(0)23161019
  • info@vetsvet.mk

Facebook

Vet Svet © 2022. UKION SHOPS